Firmy AIP Kraków

Jeżeli prowadzisz firmę w AIP Kraków i chcesz, aby znalazła się tutaj wizytówka również Twojej, skontaktuj się z Patrycją Skoczylas, wysyłając maila na: patrycja.skoczylas@aipkrakow.plPatron

Agencja Rekrutacyjna Patron specjalizuje się w doborze wykwalifikowanych opiekunów osób starszych, opiekunów, animatorów i korepetytorów dla dzieci, jak i w zapewnieniu sumiennych osób do pomocy w pracach domowych. Jesteśmy świadomi, że proces poszukiwania odpowiedniej osoby do opieki bądź pomocy najbliższym jest niełatwy  i czasochłonny, dlatego naszym celem jest wsparcie naszych klientów w tym zadaniu. Prowadzimy kompleksowe procesy rekrutacji i selekcji, dzięki którym rekomendujemy tylko kompetentne i sprawdzone osoby.

__________________________________________________________________________Patrius


Jest to projekt kancelarii prawnej działający jako start'up w oparciu o Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Patrius tworzą młodzi prawnicy: Agnieszka Gwarek Piotr Kurcz, absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Teologii Rodziny przy Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

Misją projektu Patrius jest gotowość do przyjścia z pomocą prawną każdemu, kto znajdzie się w trudnej sytuacji. Poprzez szkolenia i konsultacje indywidualne Patrius chce dawać ludziom poczucie bezpieczeństwa prawnego, uwrażliwiać ich na sprawy społeczne, promować ideę obywatelskości i odpowiedzialności za wspólne dobro.

Patrius działa dla:

- wspólnot parafialnych;
- ruchów społecznych, stowarzyszeń i fundacji;
- samorządów lokalnych;
- osób prywatnych i firm;
- w tym szczególnie dla rodzin, osób starszych, nauczycieli oraz animatorów przedsięwzięć społecznych.


Prawnicy tworzący inicjatywę Patrius służą swoją wiedzą i czasem, wspierają aktywność i inicjatywę obywatelską. Stawiają również, na własny ustawiczny rozwój
tak, aby podnosząc swoje kwalifikacje, móc świadczyć usługi prawne na jeszcze wyższym poziomie, a w przyszłości reprezentować osoby obdarzające ich zaufaniem przed organami wymiaru sprawiedliwości w Polsce i za granicą.


__________________________________________________________________________

Rolind


Rolind to firma doradcza, która wspiera podmioty w ich rozwoju, zarówno na rynku Kameruńskim jak i Polskim.
__________________________________________________________________________Fizjoauxilius

Jeżeli macie problemy w obrębie narządu ruch, od czasu do czasu odczuwacie ból i chcecie się go pozbyć, macie ochotę na chwile relaksu lub po prostu chcesz się o siebie zatroszczyć  to nie mogliście trafić lepiej.

Oferujemy pełna gamę masaży. Masaż klasyczny i relaksacyjny przyniesie Państwu ulgę, relaks, odprężenie, uelastyczni mięśnie. Dzięki masażowi przeciwzmarszczkowemu i liftingującemu twarzy oraz antycellulitowemu mogą Państwo zmniejszyć w sposób znaczący niewielkie mankamenty ciała. Masaż refleksologiczny stóp pozwoli na pełną gamę odczuć i pozwoli zatroszczyć się o najciężej pracujące części naszego ciała.
__________________________________________________________________________Galeria Tańca Focus

Galeria Tańca Focus to profesjonalny sklep dla tancerzy stworzony przez tancerzy. Oferuje buty do tańca towarzyskiego, latino, salsy, bachaty, tango argentino, baletki, stroje i akcesoria do tańca oraz buty ślubne i wieczorowe.

__________________________________________________________________________

Twoj-Trening.plTworząc profesjonalny CrossFit i zrzeszając społeczność w Polsce
It’s more than a workout it’s a lifestyle


Twoj-Trening.pl to szkolenia, kluby, konsulting i eventy CrossFit (Mjollnir) w Polsce.

__________________________________________________________________________Wytwórnia Przyjęć

Z sercem produkujemy uśmiechy małych marzycieli". Organizacja imprez urodzinowych, warsztatów kreatywnych, animacji podczas wesel, przyjęć komunijnych, kinderbali, wizyty św.Mikołaja oraz kursy animatorów zabaw dla dzieci.


__________________________________________________________________________

      Brain Waves

    Tworzymy zespół, którego głównym celem i pasją jest pomoc w realizacji marzeń naszych Podopiecznych. Poprzez swobodną, przyjazną atmosferę, psychologiczną wiedzę połączoną ze zdobytym doświadczeniem, nietuzinkowe sposoby pracy oraz indywidualne podejście do każdego – stwarzamy optymalne warunki do rozwoju. Prowadzimy szkolenia grupowe oraz treningi indywidualne. Nie chcemy być dla nikogo anonimowi, dlatego dajemy się poznać przez naszego rozwojowego bloga, na którym znajdziesz cenną wiedzę w ciekawej i przystępnej formie.

__________________________________________________________________________      ChinaLang
      www.ChinaLang.pl

ChinaLang to biuro tłumaczeń oraz centrum nauki i szkoleń w zakresie języka CHIŃSKIEGO. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia ustne oraz pisemne. Prowadzimy kursy grupowe, w parach, indywidualne uniwersalnego języka chińskiego oraz chińskiego w biznesie. Dodatkowo specjalizujemy się w doradztwie z zakresu kultury w negocjacjach i biznesie z chińczykami.

__________________________________________________________________________Dorota Czopyk Language and Handicraft


Firma zajmuje się:
- nauczaniem języków obcych: hindi i polskiego dla cudzoziemców - prowadzone są kursy, lekcje indywidualne, klub filmowy, pokazy slajdów i biblioteka
- wydawaniem książek do nauki języków obcych
- projektowaniem i wytwarzaniem autorskiego rękodzieła - kolczyków, bawełnianych toreb, produktów z włóczki i innych.

__________________________________________________________________________
Edu.exe

Prowadzimy kursy programowania gier komputerowych dla młodzieży. Naszym celem jest popularyzacja umiejętności programowania. Chcemy udowodnić, że
- nauka programowania może być fascynująca, 
- tworzenie gier to nie jest czarna magia,
- można szybko zacząć tworzyć ciekawe projekty.

W ramach zajęć rozdajemy naszym kursantom kolejne części podręcznika programowania gier, dzięki forum mogą oni także liczyć na pomoc poza zajęciami w rozwiązaniu napotkanych problemów.


__________________________________________________________________________

Kraina Twórczości

Pomagamy dzieciom w zabawie odkrywać świat, wzbudzać pasję i rozwijać zdolności. Realizujemy nasz cel prowadząc zajęcia z budowania robotów LEGO. To idealne połączenie świetnej zabawy z edukacją! 

__________________________________________________________________________Mat Cat

Zajmujemy się nauczaniem matematyki w sposób przyjemny, bezstresowy, a zarazem skuteczny. Dzięki indywidualnym lekcjom uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i nadrabiania braków, natomiast zajęcia grupowe wspomagają umiejętność wspólnego rozwiązywania zawiłości matematyki. Matematyka da się lubić i my jesteśmy w stanie to udowodnić"

__________________________________________________________________________
Szkiełko i Oko

Szkiełko i Oko prowadzi warsztaty edukacyjne z szeroko rozumianej przyrody. Nasze oferta jest skierowana zarówno do szkół jak i do Domów Kultury czy Gminnych Ośrodków Kultury. Proponujemy zajęcia w postaci interaktywnych prezentacji, które są doskonałym uzupełnieniem i rozszerzeniem zagadnień zawartych w podstawie programowej MEN. Dzięki współpracy z jednostkami uniwersyteckimi możemy korzystać z profesjonalnego zaplecza naukowego zwiększającego atrakcyjność naszych zajęć. Nowoczesny sprzęt, okazy roślin i zwierząt, eksperymenty wykonywane samodzielnie przez dzieci, oraz wrodzona pasja naszych edukatorów wzbudzi ciekawość przyrodniczą w każdym dziecku. Z nami każdy stanie się odkrywcą świata przyrody!
Chętnie służymy również pomocą przy zakładaniu kącików przyrodniczych w szkołach, w zimie doradzimy w jaki sposób prawidłowo dokarmiać ptaki, w lecie chętnie zorganizujemy zajęcia w terenie. Więcej informacji szukaj na naszej stronie.

__________________________________________________________________________
TEAM Together Everyone Achieves More

Jesteśmy młodą organizacją o charakterze networkingowo-rozwojowym, której celem jest okiełznanie świata biznesu i sprawienie, by stał się przystępny dla młodych przedsiębiorców.
Działamy na dwóch płaszczyznach:
·  networkingowej – pomagamy w poszerzaniu sieci kontaktów
·  rozwoju i edukacji – zapewniamy szkolenia oraz mentoring dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości

__________________________________________________________________________


Amfotograficznie

"Amfotograficznie" to inicjały "Anny Musiał fotograficznie" czyli fotografki wykonującej sesje zdjęciowe najmłodszych dzieci - noworodków i niemowląt. 
W swoim mini studio fotograficznym w Krakowie stworzyłam idealne warunki do powstawania w miłej i spokojnej atmosferze bezcennych kadrów utrwalających delikatność, kruchość i piękno nowo narodzonego dziecka.
Efektem sesji są fotografie, które udostępniam klientom w postaci plików cyfrowych na płytach CD, tradycyjnych odbitek oraz różnego rodzaju fotoksiążek, a nawet oryginalnych wydruków na drewnianych deseczkach.

Dodatkowo zajmuję się współprowadzeniem warsztatów fotograficznych dla mam w Bibliotece Publicznej w Zielonkach. Na cotygodniowych spotkaniach w ciągu jednego lub dwóch  semestrów przekazuję wiedzę teoretyczną oraz organizuję liczne zajęcia praktyczne. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego planuję zorganizować je w kolejnych Bibliotekach lub Domach Kultury w Krakowie.

__________________________________________________________________________ "Cam-on"

Zajmuję się nagrywaniem wydarzeń sportowych.
__________________________________________________________________________ATOM Comics

ATOM Comics to internetowy sklep z amerykańskimi komiksami, w którym znajdziesz najpopularniejsze tytuły takich wydawnictw jak DC, Marvel, Image czy Dark Horse Comics. Posiadamy bogatą ofertę wydań archiwalnych oraz nowości, które jako jedyni w Polsce mamy dostępne co tydzień już dzień po premierze w USA. Znajdziesz u nas przygody swoich ulubionych komiksowych superbohaterów: Batmana, Spider-Mana, Supermana czy X-Men!

__________________________________________________________________________

 
Dakora

Promująca Internetowy Sklep Dziecięcy:
www.pokoikdzieciecy.pl  
oferuje Państwu szeroki asortyment  art. dziecięcych. Produktami wiodącymi sklepu są wyroby drewniane pochodzące prosto od renomowanych polskich producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo łóżeczka dziecięce w różnych wersjach kolorystycznych, kołyski drewniane, sanki drewniane, a także materace, komplety pościeli, koce i wiele innych art. w bardzo korzystnych cenach!
Firma ”Dakora” to nie tylko sprzedaż internetowa, ale  również produkcja.
Zajmujemy się produkcją wyrobów sezonowych takich jak:
-Tradycyjne dziecięce sanki drewniane- w sezonie zimowym
oraz
Leżaki ogrodowe, plażowe, reklamowe z nadrukiem- w sezonie letnim.
Leżaki drewniane są przeznaczone dla osób dorosłych.

__________________________________________________________________________


Magiczny Kubeczek

Sklep z kubeczkami menstruacyjnymi


__________________________________________________________________________


Firma mBazy.com zajmuje się dostarczaniem kompletnych biznesowych baz danych. Nasze bazy są doskonałym źródłem informacji teleadresowych o podmiotach gospodarczych i
instytucjach znajdujących się na terenie Polski. Można je wykorzystać do e-mail
marketingu, telemarketingu lub działań mieszanych. Szybka dostawa oraz wysoka aktualność
sprawiają, iż jest to narzędzie pożądane w każdej kampanii reklamowej.


Dostarczamy:

- bazy branżowe,
- bazy terytorialne,
- bazy instytucji,
- bazy szkół,
- bazy medyczne.

Próbki utworzonych przez nas baz danych oraz więcej informacji na temat oferowanych

przez nas usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

__________________________________________________________________________
Mexiss Multistore

Jesteśmy wielobranżowym sklepem wyprzedażowym, oferujemy markowe produkty nawet 80% taniej niż w tradycyjnych sklepach!
W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju towary nowe i powystawowe, które cechować będą przystępne ceny i wysoka jakość.
Oferowany przez nas asortyment jest efektem starannej selekcji spośród ogromnej ilości produktów na rynku. Bazujemy na własnym doświadczeniu i osób od lat związanych z daną branżą. Każda sztuka jest przez nas sprawdzana przed wystawieniem do sprzedaży i wysyłką.

Nasza oferta skupia się głównie wokół zagadnień związanych z elektroniką, są to:
• podzespoły komputerowe (płyty główne, procesory, pamięć ram, dyski twarde, zasilacze)
• akcesoria komputerowe
• akcesoria do telefonów komórkowych
• akcesoria fotograficzne
• akcesoria RTV/elektroniczne

i wiele innych


Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.


__________________________________________________________________________


SmakSztuki.pl


Sklep z herbatą i kawą oraz hurtownia.
Firma Smak Sztuki jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 2010 r. w Krakowie jako sklep internetowy i hurtownia wysokiej jakości herbat, ziół, ceramiki autorskiej, prezentów. W roku 2011 rozszerzyła ofertę o zestawy herbat pod marką Smaczna Paczka, które cieszą się dużą popularnością.

__________________________________________________________________________


AGNEM

Firma świadczy usługi skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw,
związane z analityką internetową, modyfikacjami i tworzeniem stron www, o wysokiej efektywności.

Oferujemy:
- audyty stron www - badanie użyteczności (usability), udzielenie wskazówek na temat poprawy efektywności strony
- poprawianie użyteczności stron www, optymalizacja
- wprowadzanie modyfikacji i zmian na istniejących stronach www
- modyfikacje stron opartych na gotowych systemach CMS (Wordpress, Contao)
- projektowanie i tworzenie efektywnych stron www - przyjaznych dla użytkownika i osiągających założone cele

__________________________________________________________________________
Blackbird Media

Blackbird Media to świeżość, energia i umiejętności.
Nasz zespół posiada kilkuletnie, bogate doświadczenie w branży, co pozwala 
nam tworzyć przemyślane i funkcjonalne strony. Nowe technologie i 
najświeższe trendy internetowe są naszą pasją, dlatego też nasze projekty są 
zawsze efektowne, nowoczesne i zgodne z najświeższymi standardami. 

__________________________________________________________________________


Eksabajt Coverain Studios

Zajmujemy się tworzeniem tematycznych gier na PC/androida. Chcemy umożliwić przekazanie treści edukacyjnych i szkoleniowych w najbardziej przystępnej formie jaką daje nam dzisiejsza technologia. Dostosujemy nowoczesną formę do zapotrzebowania aby powstała aplikacja, gra wspomagająca naukę dzieci jak i szkolenie kadr. Firma zajmuje się również tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wspierających dla firm.

__________________________________________________________________________


Lightpixel

Od 4 lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, pełnych identyfikacji dla firm w tym logo, wizytówek, papierów firmowych oraz sklepów internetowych. Nasze serwisy opieramy głównie na silnikach WordPress oraz PrestaShop. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, nieszablonowe grafiki oraz stały kontakt z Klientem gwarantuje nam utworzenie projektu na wysokim poziomie co przełoży się jednocześnie na Twoją sprzedaż :-) 

Telefon: 534 008 969

__________________________________________________________________________


Monetyzujemy.pl

Wierzymy że zarabianie w Internecie może być proste i dostępne dla wszystkich, dlatego stworzyliśmy kompleksową usługę pozwalającą zarabiać na własnych bazach mailingowych. Jesteśmy wydawcą email marketingowym i płacimy za każdego wysłanego maila. Działamy w relacjach B2C jak i B2B. Zapraszamy na naszą stronę.

__________________________________________________________________________


OptArt


Tworzymy w oparciu o CMS WordPress strony firmowe, sklepy internetowe (moduły Jigoshop, WooCommerce), serwisy informacyjne, portale społecznościowe (BuddyPress). Tworzymy projekty projekty graficzne na potrzeby Internetu i do druku. Zajmujemy się również tworzeniem identyfikacji wizualnej firm.

__________________________________________________________________________
Semanticad

Zajmujemy się reklamą semantyczną w internecie. 
Zwiększamy widoczność Twojej oferty w sieci dzięki wyszukiwarce Google (pozycjonowanie, Google Maps) oraz poprzez reklamy w sieciach reklamowych Google AdWords, AdKontekst i Businessclick. Prowadzimy kampanie reklamowe linków sponsorowanych, reklamy graficznej oraz reklamy video (w serwisie YouTube).
 

Przy pomocy remarketingu możemy dotrzeć do klientów, którzy już odwiedzili Twoją stronę i nakłonić ich do powrotu.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi analitycznych budżet reklamowy jest stale monitorowany, a o efektach kampanii i zwrocie z inwestycji jesteś informowany na bieżąco.

Prowadzimy również szkolenia z zakresu pozycjonowania, obsługi i efektywnego wykorzystania Google AdWords, a także analizy danych z wykorzystaniem Google Analytics.

__________________________________________________________________________


Magazyn Profit Journal


Profit Journal to kwartalnik finansowy, który w każdym numerze prezentuje nie dezaktualizujące się treści tworzone przez wybitne postacie sceny ekonomicznej, politycznej i biznesowej. Wyróżniają nas artykuły noblistów, wykładowców prestiżowych uczelni światowych oraz branżowych ekspertów i specjalistów. Makroekonomia, rynki finansowe, forex, inwestycje alternatywne, czy wywiady z wybitnymi postaciami to tylko niektóre zagadnienia, które można znaleźć w magazynie. Profit Journal wydawany jest z najwyższą dbałością o oprawę graficzną i skład.
Profit Journal dystrybuowany jest bezpłatnie, można go znaleźć na większości uczelni wyższych na terenie całej Polski. Dodatkowo docieramy do naszych czytelników podczas licznych konferencji i szkoleń.
 

__________________________________________________________________________


The Krak

Bezpłatny, polsko- i anglojęzyczny informator o wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Krakowa, skupiający informacje z szerokiego zakresu dziedzin (muzyka, film, teatr, galerie itp.). Poza informacjami publikujemy różnego rodzaju artykuły, związane z szeroko pojętą sceną kulturalną, oraz reklamy.

__________________________________________________________________________


TK web

TK web zajmuje się prowadzeniem portalu informacyjno - turystycznego ukazującego bogactwo kultury i przyrody Małopolski - www.odkryjmalopolske.pl.

Działalność portalu koncentruje się na upowszechnianiu wiedzy o atrakcjach turystycznych Małopolski w szczególności tych mniej znanych, budowaniu bazy obiektów turystycznych na terenie województwa, promowaniu najciekawszych wydarzeń kulturalnych, sportowych, turystycznych i religijnych, prezentowaniu najważniejszych wiadomości turystycznych z Małopolski oraz skupianiu miłośników regionu poprzez forum, strony społecznościowe oraz konkursy.

__________________________________________________________________________TubaWiedzy.pl

TubaWiedzy.pl to niezależny portal informujący o szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz ciekawych wydarzeniach naukowych i biznesowych w Polsce. TubaWiedzy.pl to wciąż rosnąca darmowa baza informacji tworzona przez organizatorów, a także samych uczestników wydarzeń. Wszystko to aktualizowane na bieżąco w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

__________________________________________________________________________


Wydawnictwo CraiisWydawnictwo Craiis powstało pod koniec zimnej wiosny 2013 roku z inicjatywy Katarzyny Wolak, wieloletniej administratorki stowarzyszenia literackiego, którego zasięg obejmował całą Polskę. Narodziny firmy są odpowiedzią na niepokojące, zachowawcze tendencje rynku wydawniczego i pleniącą się coraz szerzej modę na utarte schematy. Craiis wychodzi ze źródła: jest tworzony przez osoby, które znają i rozumieją fantastykę oraz jej wieloaspektową naturę. Pasja naszych pracowników łączy się z doświadczeniem w polu wydawniczym, a w rezultacie zespół profesjonalistów zajmuje się wszystkimi elementami trudnego procesu publikacji: od wyboru tekstu aż do promocji gotowego dzieła. Dajemy szansę zarówno debiutantom, jak i bardziej doświadczonym pisarzom: stawiamy na jakość tekstu, a nie nazwisko autora.


__________________________________________________________________________
CIRIS CLOTHING

Krakowska marka streetwearowa specjalizująca się w projektowaniu kurtek, snapbacków, bluz i t-shirtów. 
Ciris. Wear with pride.

__________________________________________________________________________


dididefo

sprzedaż obuwia damskiego

__________________________________________________________________________

Grumpy Geeks

Grumpy Geeks to z jednej strony produkcja i sprzedaż t-shirtów z własnymi, autorskim wzorami, ukierunkowana na szeroko rozumianą niszę geeków, z drugiej strony mikrodrukarnia komercyjna, specjalizująca się w krótkich seriach nadruków reklamowych. 

__________________________________________________________________________
Runspiration

Firma Runspiration projektuje i wykonuje koszulki dla biegaczy. Ofertę kierujemy do organizatorów biegów ulicznych, do firm, klubów biegowych i związków sportowych. Mamy również przygotowaną własną kolekcję koszulek biegowych, którą kierujemy do wszystkich pasjonatów nie tylko biegania ale ogólnie sportowego trybu życia.

__________________________________________________________________________Veganised

Pozytywna i kolorowa odzież promująca weganizm

__________________________________________________________________________


Firma TRUST zajmuje się produkcją odzieży streetwearowej. W ofercie na razie można znaleźć koszulki, czapki i koszulę. Niebawem oferta wzbogaci się również o bluzy.__________________________________________________________________________


Gift Up!

Ręcznie robione przedmioty, które mogą być wspaniałym tematycznym prezentem dla każdego fana gier zarówno komputerowych jak i planszowych, sesji, larp-ów, a także coś dla maniaków konkretnych seriali lub filmów . Oprócz oryginalnych prezentów dla graczy, oferujemy również coś dla miłośników książek, piękne zakładki i autorska biżuteria.


__________________________________________________________________________Mad-Artisans.pl

Firma Mad-Artisans (ang. Szaleni Rzemieślnicy) zajmuje się wyrobem i sprzedażą dodatków i biżuterii alternatywnej oraz retro, z naciskiem na wykorzystanie recyklingowanych części mechanicznych, również według projektu klienta. 

__________________________________________________________________________


Good Place For Living

Good Place For Living to pracownia dbająca o komfort oraz design każdej przestrzeni.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i ogrodów zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Działamy spójnie, aranżujemy wnętrza i ogrody w taki sposób aby tworzyły jeden, spójny wizerunek. Niezdecydowanym przygotowaliśmy szybkie metamorfozy a Jubilatom okolicznościowe dekoracje.

Niestraszne nam wyzwania, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia   
__________________________________________________________________________


WYTWÓRNIA

Otwarta pracownia kreatywna i w pełni wyposażony warsztat działający na zasadzie co-workingu. Dodatkowo miejsce warsztatów, szkoleń i spotkań.__________________________________________________________________________

Pracowania Wiewiur

Potrzebujesz niepowtarzalnego prezentu dla kogoś kogo kochasz?
Gadżetu reklamowego?
Prezentu dla sponsora?
Maskotki dla swojej firmy bądź stowarzyszenia?
Napisz do Pracowni, projektuje i wykonuje zabawki i maskotki.

http://pracowniawiewiur.blogspot.com/

https://www.facebook.com/PracowniaWiewiur

sklep : https://www.etsy.com/shop/PracowniaWiewiurh

__________________________________________________________________________


Szukasz nowych kontaktów ? Wiedzy branżowej ? Pomysłów na biznes i jego rozwijanie? 
Sprawdź wydarzenia targowe i konferencje! 
Startup TargiPromo.pl nie tylko zorganizował informacje na temat wydarzeń branżowych, ale także informacje o miejscach gdzie możesz się zatrzymać, coś zjeść i zorganizować cały wyjazd!

TARGIPROMO.pl 
__________________________________________________________________________

http://3dsiminvent.com
 
3DSimInvent
http://3dsiminvent.com

3DSimInvent to firma zajmująca się tworzeniem trójwymiarowych symulacji komputerowych, interaktywnych wizualizacji oraz gier edukacyjnych.

__________________________________________________________________________

http://desi9n.pl
desi9n sp. z o.o. to młoda, lecz prężnie rozwijająca się spółka, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych stron Internetowych oraz aplikacji mobilnych w technologiach hybrydowych. Aplikacje hybrydowe dzięki zastosowaniu technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript) pozwalają na wydanie aplikacji jednocześnie na 3 najpopularniejsze platformy tj. Android, iOS oraz Windows Phone, z zachowaniem jednolitego wyglądu oraz logiki. Ponadto prowadzimy także szkolenia z technologii webowych, m.in.:
szkolenia HTML5, CSS3,
JavaScript,
szkolenia jQuery, AngularJS,
szkolenia Cordova/Phonegap
Nasze szkolenia są w pełni dopasowane do potrzeb zamawiającego, zarówno pod względem lokalizacji jak i tematyki szkoleń.
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę Internetową: http://desi9n.pl

__________________________________________________________________________

www.interkreacje.pl

Zachłyśnięci pasją tworzenia stron www, oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe przedsiębiorcom z wszystkich branż. Dla firm z AIP mamy specjalne rabaciki.
Gwarantujemy: pomoc w stworzeniu identyfikacji firmy, nowoczesne projekty, wysokiej funkcjonalności witryny .

Strona internetowa: www.interkreacje.pl
Kontakt: info@interkreacje.pl
Tel. 888 607 763